Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Naše okurky se vydaly do světa – a rovnou do Berlína!

07.02.2019

Ještě nedávno byly tááákhle malinké… a už se vydaly do světa. O kom je řeč? No přece o naší okurkové posádce z Farmy Bezdínek, která vyrazila spolu s rajčátky omrknout mezinárodní veletrh „FRUIT LOGISTICA“ v Berlíně. Ten odstartoval tuto středu a potrvá až do pátku.

Veletrh je jednou z předních mezinárodních platforem pro inovace v oboru produkce a distribuce čerstvého zboží. Mezi prezentovanými produkty najdete nejen čerstvé ovoce, zeleninu, houby, brambory, oříšky a květiny, ale i technické systémy pro jejich pěstování, přepravu a skladování.

Oblíbené akce se každoročně zúčastní přes 3 tisíce vystavovatelů a více než 78 tisíc odborných návštěvníků, mezi kterými nechybí ani globální hráči z branže udávající trendy dalšího vývoje oboru. To z veletrhu činí důležitou platformu pro setkávání a sdílení nejnovějších informací.

Zkrátka a dobře – stojí to za to a my jsme moc rádi, že můžeme být součástí. Vzájemně se inspirovat, učit a obdivovat kam až dokáží inovativní postupy posunout zemědělství, a přitom citlivě zachovat tradici našich předků – o tom, že to nejlepší máme na dosah. U nás. V Česku.

Náš stánek i tentokrát spolehlivě poznáte díky voňavé záplavě čerstvé zeleniny, kterou můžete na místě koštnout. Najdete nás v Hall 2.1. na stanovišti F-04 po boku našeho významného partnera společnosti Čerozfrucht s.r.o. Slibujeme, že čerstvost (i úsměv na rtech) vydrží i nám – přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči. A pokud je pro vás Německo „tak trochu“ z ruky, můžete utišit mlsnou alespoň v Lidlu, kde už vás okurky z Farmy Bezdínek nadšeně vyhlíží.