Naše okurky se vydaly do světa - a rovnou do Berlína!

7. 2. 2019

Ještě nedávno byly tááákhle malinké… a už se vydaly do světa. O kom je řeč? No přece o naší okurkové posádce z Farmy Bezdínek, která vyrazila spolu s rajčátky omrknout mezinárodní veletrh „FRUIT LOGISTICA“ v Berlíně. Ten odstartoval tuto středu a potrvá až do pátku.

Veletrh je jednou z předních mezinárodních platforem pro inovace v oboru produkce a distribuce čerstvého zboží. Mezi prezentovanými produkty najdete nejen čerstvé ovoce, zeleninu, houby, brambory, oříšky a květiny, ale i technické systémy pro jejich pěstování, přepravu a skladování.

Oblíbené akce se každoročně zúčastní přes 3 tisíce vystavovatelů a více než 78 tisíc odborných návštěvníků, mezi kterými nechybí ani globální hráči z branže udávající trendy dalšího vývoje oboru. To z veletrhu činí důležitou platformu pro setkávání a sdílení nejnovějších informací.

Zkrátka a dobře – stojí to za to a my jsme moc rádi, že můžeme být součástí. Vzájemně se inspirovat, učit a obdivovat kam až dokáží inovativní postupy posunout zemědělství, a přitom citlivě zachovat tradici našich předků – o tom, že to nejlepší máme na dosah. U nás. V Česku.

Náš stánek i tentokrát spolehlivě poznáte díky voňavé záplavě čerstvé zeleniny, kterou můžete na místě koštnout. Najdete nás v Hall 2.1. na stanovišti F-04 po boku našeho významného partnera společnosti Čerozfrucht s.r.o. Slibujeme, že čerstvost (i úsměv na rtech) vydrží i nám – přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči. A pokud je pro vás Německo „tak trochu“ z ruky, můžete utišit mlsnou alespoň v Lidlu, kde už vás okurky z Farmy Bezdínek nadšeně vyhlíží.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram