E-business

Od roku 1998, kdy vzniklo PATRO GROUP, se pohybujeme v prostředí e-businessu. Provozujeme Patro.cz, jeden z nejstarších internetových obchodů v ČR a aktivně vyvíjíme software pro řízení obchodu v on-line prostředí.

Naše internetové obchody

O vaše bezstarostné nákupy se staráme už od roku 1998. Patro.cz je náš nejstarší a svým sortimentem také nejkomplexnější internetový obchod v našem portfoliu. Denně pro vás aktualizujeme nabídku více než 220 tisíc produktů. Provozujeme vlastní logistické centrum s několika sklady a poskytujeme komplexní reklamační služby. Máme také dvě kamenné pobočky: Zlín a Uherské Hradiště.
Přejít do e-shopu
Internetový obchod Digiboss.cz se od roku 2006 zaměřuje na IT, elektrospotřebiče a zboží pro dům i zahradu za velice atraktivní ceny.
Přejít do e-shopu
Vůni knih si vychutnáváme už od roku 1997. Knihy.cz, to jsou novinky, rozhovory s autory, tipy a žebříčky těch nejlepších úlovků, o které svou knihovničku rozhodně nemůžete ošidit.
Přejít do e-shopu
Levne-knizky.cz – to je e-shop pro všechny beznadějné knihomoly, kteří by rádi i nadále utužovali svou čtecí vášeň a zároveň ušetřili (jak jinak než na další knihy).
Přejít do e-shopu
Books.cz – to je internetový obchod s beletrií a odbornou literaturou pro všechny ty, kteří si bez dobré knížky už neumějí den ani představit.
Přejít do e-shopu
Podlehněte vábení přírody! Máte duši dobrodruha a spíše než pohodlný gauč, oceníte houpací síť zavěšenou uprostřed tropického pralesa nebo západ slunce na vrcholku Sněžky? Outdoor-shop.cz vám nabízí špičkové vybavení pro aktivní chvilky v přírodě.
Přejít do e-shopu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram