Divize Elektro se podílela na dalším perspektivním bytovém komplexu.

15. 7. 2021


Jednalo se výstavbu družstevních bytových domů OAZA v samotném srdci Liberce. Projektový manažer Radek Kříž na tomto developerském projektu zodpovídal za silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace o objemu 20 mil. Kč. Generálním dodavatelem projektu byl KASTEN spol. s.r.o.

V rámci této etapy je dispozici celkem 114 bytů, 2 komerční prostory a 146 krytých parkovacích míst.

Zajímavostí na tomto projektu je, že je řízen za pomocí moderní technologie Fieldware, jenž umožňuje projektovému manažerovi a stavbyvedoucímu veškeré aktivity centrálně evidovat, řídit a to včetně fotodokumentace. Vše funguje v online prostředí, díky tomu lze problémy okamžitě a efektivně řešit z kteréhokoliv místa na světě, kde je signál stále ještě dostupný.

Perlička na závěr!
Koncem července tohoto roku začínáme pracovat na III. etapě výše zmíněného komplexu názvem Rosa Liberec. Jedná se o bezbariérový komplex pro seniory – s internetem na pokoji, dálkovým asistentem i lékařskou péčí na dosah. Nebude zde chybět ani kadeřnictví, restaurace či pekárna. Po vzoru zahraničního rodinného bydlení vzniká v prostoru bývalých Montážních závodů v Liberci moderní rezidence s 98 byty.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram