18. 8. 2020

Divize Elektro získala nedávno na své konto další zajímavý projekt. Rezidenční výstavba bytových viladomů U Rokytky, situovaná v hezké a klidné části Prahy, v Hrdlořezích, která si jako jedna z posledních pražských čtvrtí zachovala venkovský charakter.

Tento projekt dostal pod svá křídla projektový manažer Pavel Roušal, který dohlídne na dodávku silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací o celkovém objemu 10 000 000 Kč.

Projekt byl vyhotoven developerem MS Invest, avšak v průběhu byl odkoupen developerskou společností Real-Treuhand Reality. Postaveno bude 69 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk s balkony nebo terasami. V prvním patře byty disponují prostornou předzahrádkou. Jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak jako investiční příležitost. Samozřejmostí je také dostatečný počet sklepů a parkovacích míst pro rezidenty v podzemním patře.

V těsné blízkosti rezidence se nacházejí přírodní lokality – Višňovka nebo Hořejší a Kyjský rybník. Dále je zde mnoho sportovního vyžití od cykloturistiky, přes jízdu na kolečkových bruslích až po stále oblíbenější jogging.

 

https://rezidenceurokytky.cz/

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram