Farma Bezdínek podpořila Lutyňskou tretru i Bluegrass festival

19. 6. 2019

O víkendu bylo pořádné horko na sportovišti i tanečním parketu. Páteční odpoledne patřilo v pořadí již 7. ročníku atletického čtyřboje rodičů s dětmi – Lutyňská tretra, kterého se zúčastnila téměř stovka rodinných týmů. Akci opět pomohla zorganizovat úspěšná česká gymnastka a skokanka o tyči Daniela Bártová.

Sportovní zápolení proběhlo v areálu Základní a mateřské školy Aloise Jiráska v Dolní Lutyni, soutěžilo se v běhu na 60 metrů, ve vrhu koulí, skoku do dálky a ve štafetovém běhu. „Akce se povedla, i díky Farmě Bezdínek, která nás neváhala podpořit pořádnou zeleninovou nadílkou,“ uvedla Daniela Bártová. „Každému říkám, že budoucí šampion nemusí nutně hned trhat rekordy. I ten, kdo hned nevyhrává, nakonec může jet na olympiádu,“ dodala. O skvělou atmosféru Lutyňské tretry se dále postaral i Ondřej Kmošťák – fitness, vítěz Arnold Classic, absolutní vítěz IFBB Diamond Cup.

Milovníci bluegrass a country muziky se sešli v areálu parčíku před pekárnou v Dolní Lutyni. Během sobotního odpoledne na pódiu vystoupilo sedm kapel, v pořadí již 10. ročník oblíbeného Silesian Bluegrass Festivalu proběhl pod taktovkou hlavního organizátora Michala Ševčíka. “Farma Bezdínek se stala hlavním partnerem festivalu, podpořila jej nejen finančně, ale i produktově v podobě ochutnávky čerstvě utržených rajčat a okurek,” uvedl Michal Ševčík. O doprovodný program se dále postaralo westernové sdružení BLACK & BROWN, byla připravena spousta atrakcí – jízda na koni, povozem, soutěže pro dospělé i děti, dětské hřiště.

Poděkování závěrem patří všem pořadatelům obou akcí, už teď se těšíme na příští ročník!

 

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram