Efektivní ICT se umístilo na 2. místě v žebříčku Microsoft Awards 2018

8. 10. 2018

Projekt naší divize efektivní ICT „Přesun citlivých dat společnosti Partners Group SK do Office 365“ se umístil na 2. místě v kategorii Bezpečnost a ochrana citlivých dat v prestižním žebříčku Microsoft Awards 2018.

„Nová směrnice GDPR si vyžádala nevyhnutelné změny v infrastruktuře i vnitřních procesech společnosti Partners Group SK, která zaměstnává více než 1300 pracovníků v oboru finančního poradenství a denně pracuje s citlivými údaji stovek klientů. Nejdůležitějšími pilíři našeho projektu proto byla inovace poštovního řešení s odpovídajícím zabezpečením a bezpečné cloudové uložiště pro dokumenty,“ přiblížil projekt vedoucí oddělení řešení efektivního ICT, Tomáš Ševčík.

Na jubilejním 20. ročníku bylo oceněno dohromady 16 řešení od partnerů z České republiky a Slovenska v celkem 10 kategoriích. Cílem soutěže bylo vybrat nejzajímavější projekty, které partneři Microsoftu pomohli svým klientům v uplynulém roce zrealizovat. Nedávný průzkum totiž poukázal na fakt, že tuzemské firmy zaostávají v osvojování a využívání technologií za Evropou. Hodnotitelé se proto zaměřili především na způsob, jakým rozvoj technologií pozitivně ovlivnil vztah se zákazníky, práci zaměstnanců a celkový rozvoj služeb.

„Naším cílem je pomoct české i slovenské ekonomice stát se konkurenceschopnou a státní správě být efektivní uvnitř i směrem k občanům,“ řekl Dalibor Kačmář, Senior Partner Lead Microsoftu v České republice a na Slovensku. Právě digitální transformace s využitím cloudových služeb, umělé inteligence nebo internetu věcí spojuje nejlepší řešení partnerů Microsoftu. „Počet partnerů, kteří přešli na cloud, každým rokem roste. Firmy potvrzují, že práce v cloudu je mnohem efektivnější a výnosnější, otevírá nové příležitosti u zákazníků včetně zahraničních trhů a posouvá dosavadní dodavatelský vztah do partnerské roviny,“ shrnul Dalibor Kačmář. 

Slavnostní předání ocenění proběhlo v úterý 25. září v sídle společnosti Microsoft v Praze z rukou generálního ředitele Microsoftu, Rudolfa Urbánka.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram