Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Farma Bezdínek

Česká republika je předposlední v produkci zeleniny na obyvatele v celé Evropě. Naším posláním je přispívat k tomu, aby Češi jedli 12 měsíců v roce více lokálně vypěstované zeleniny nejlepší  možné chuti. Proto na Bezdínku v těsné blízkosti chráněného území přírodní památky Niva Olše – Věřňovice budeme celoročně s láskou a nadšením pěstovat ty nejchutnější odrůdy rajčat a okurek a sbírat je až opravdu plně dozrají. Čerstvé rajčata a okurky budeme od konce letošního roku dodávat do českých obchodů, do kterých dorazí z naší farmy do několika hodin od sběru.

Budeme pěstovat v organickém substrátu, rostlinky budeme zalévat především dešťovou vodu a pro ochranu rostlin před škůdci budeme používat biologickou ochranu. Celkem plánujeme celoročně zaměstnat až 150 místních lidí v jednosměnném provozu většinou od pondělí do pátku.

Součástí naší farmy bude i prodejna, kde si budete moci nakoupit čerstvé rajčata a okurky a ukázkový skleník, kde Vám rádi ukážeme a podrobně vysvětlíme jak pěstování rajčat a okurek na naší farmě funguje.

Bližší informace na www.farmabezdinek.cz
Sledujte nás na Facebooku