Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Kariéra

Navštivte nový pracovní portál prace.nwt.cz, kde naleznete aktuální pracovní nabídky nejen společnosti NWT, ale celého holdingu NWT a dalších významných firem Zlínského a Olomouckého kraje.

V případě že máte zájem pracovat ve společnosti NWT, zašlete životopis na e-mail prace@nwt.cz, do předmětu zprávy napište pozici, o kterou máte zájem.

V e-mailu zároveň uveďte tuto větu: „V souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti NWT a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, popř. zprostředkování stáže, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.”

Firemní benefity

Brožuru firemních benefitů si můžete stáhnout zde.

Firemní produkty za zvýhodněné ceny


Zboží z našeho sortimentu produktů a služeb si můžete zakoupit za zvýhodněné ceny. Tyto ceny se vztahují například na produkty z farem, internetového domu Patro.cz, knižního e-shopu a další vybrané produkty, které naše společnost běžně prodává (tepelná čerpadla, fotovoltaika apod.).


 • Více informací na emailu karolina.kvasnicova@nwt.cz

 • Příspěvek na stravování

  Naši zaměstnanci mohou využívat měsíčních příspěvků na obědy v gastro zařízení v přízemí našeho Sila. Obědy se objednávají na stránkách obed.nwt.cz, kde je k dispozici i měsíční vyúčtování. V gastru si můžete mimo jiné zakoupit také snídani a další drobné občerstvení.


 • Více informací na emailu karolina.kvasnicova@nwt.cz

 • Zvýhodněné volání a internet

  Naši zaměstnanci a jejich nejbližší můžou čerpat speciální výhody od O2 – volání a balíčky na míru, výhodné tarify, nejrychlejší internet 4G LTE, neomezený poslech hudby na Spotify a mnoho dalšího.


 • Více informací na emailu michal.vyskala@nwt.cz

 • Zapůjčení firemního telefonu, notebooku a vozidla

  Postaráme se, aby vám k výkonu vaší práce nic nechybělo. Zapůjčíme vám firemní notebook, telefon i vozidlo, které můžete využívat také pro své soukromé účely.


 • Více informací u asistentky divize

 • Cafeterie

  Cafeterie je propracovaný systém firemních benefitů, který dokáže hravě uspokojit potřeby zaměstnanců všech věkových i zájmových skupin. Za dobře odvedenou práci získáváte bonusové body, prostřednictvím kterých si pak můžete objednat a zaplatit služby nebo zboží z široké partnerské sítě (volnočasové aktivity, dovolená, lékárna, vzdělávání, zdravý životní styl). Více informací najdete: edenred.cz


 • Více informací na emailu karolina.kvasnicova@nwt.cz

 • Licence Office 365 zdarma

  K dispozici budete mít nejnovější verzi Office 365, kterou si můžete zdarma nainstalovat až na 5 zařízení (mobil, tablet, počítač), díky čemuž budete mít kdykoliv a kdekoliv (homeoffice) neomezený přístup ke všem užitečným Office aplikacím (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Publisher a Access).


 • Více informací na emailu vendula.suranova@nwt.cz

 • Zvýhodněné ceny elektrických energií a plynu

  Využít můžete také speciálních zvýhodněných cen elektrických energií a plynu od naší divize Energie.


 • Více informací na emailu silvie.pekarova@nwt.cz

 • Zvýhodněné čerpání bankovních produktů

  Máte účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny? Pak můžete využít speciální zaměstnanecký balíček plný nadstandardních výhod, mezi které patří například vedení účtu zdarma, 15% sleva na pojistném nebo nižší úroková sazba. Celý přehled najdete na: motivacniprogram.csob.cz


 • Více informací na emailu jaroslav.vychodil@nwt.cz

 • Jazykové kurzy

  Zaměstnanec má k dispozici jazykové kurzy v rámci rozvoje a vzdělávání. V případě, že aktuálně školení neprobíhá, je možnost, s ohledem na potřebu školení, využít externího lektora a náklady zaměstnanci uhradit.


 • Více informací na emailu veronika.ocadlikova@nwt.cz

 • Firemní akce

  Během roku čeká na vás a vaše nejbližší nejedna celofiremní akce. Těšit se můžete například na společné snídaně, celofiremní setkání, společenský večer, vánoční večírek, dětský den anebo party na terase.


 • Více informací na emailu lucie.sevcikova@nwt.cz

 • Příjemné pracovní prostředí

  NWT nabízí moderní klimatizované prostory nově zrekonstruované budovy, která disponuje reprezentativními prostory jak pro schůzky s klienty, tak pro prezentaci vnitrofiremních projektů. V každém podlaží budovy se nachází sociálním zázemí s vybavenou kuchyňkou, díky kterému budete mít další hrnek čerstvě umleté kávy vždy na dosah ruky. K dispozici vám bude i několik relaxačních zón v podobě firemní knihovničky, boxovacího pytle, paletkové houpačky nebo pingpongového stolu. V teplých měsících můžete využít také naší terasy s výhledem na „baťovské“ panorama.


  Strategické umístění

  Bývalé baťovské obilní silo se nachází v žádané lokalitě Zlín – Prštné s dobrou dopravní dostupností jak do centra města, tak na vlakové a autobusové nádraží. Zastávka MHD a ČD je přímo před budovou.