Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Kariéra

Navštivte nový pracovní portál prace.nwt.cz, kde naleznete aktuální pracovní nabídky nejen společnosti NWT, ale celého holdingu NWT a dalších významných firem Zlínského a Olomouckého kraje.

V případě že máte zájem pracovat ve společnosti NWT, zašlete životopis na e-mail prace@nwt.cz, do předmětu zprávy napište pozici, o kterou máte zájem.

V e-mailu zároveň uveďte tuto větu: „V souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti NWT a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, popř. zprostředkování stáže, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.”

Firemní benefity

Brožuru firemních benefitů si můžete stáhnout zde.

Firemní produkty za zvýhodněné ceny


Zboží z našeho sortimentu produktů a služeb si můžete zakoupit za zvýhodněné ceny. Tyto ceny se vztahují například na zboží z internetového domu Patro.cz nebo našeho knižního e-shopu a na další vybrané produkty (tepelná čerpadla, fotovoltaika apod.).

 


 

 


 

Příspěvek na stravování

Naši zaměstnanci mohou využívat měsíčních příspěvků na obědy
v gastro zařízení v přízemí našeho Sila. Obědy se objednávají na stránkách obed.nwt.cz, kde je k dispozici i měsíční vyúčtování. V gastru si můžete mimo jiné zakoupit také snídani a další drobné občerstvení.

 


 

 


 

Zvýhodněné volání a internet

Naši zaměstnanci a jejich nejbližší můžou čerpat speciální výhody od O2 – volání a balíčky na míru, výhodné tarify, nejrychlejší internet 4G LTE, neomezený poslech hudby na Spotify a mnoho dalšího…
V případě zájmu si vyžádejte kompletní ceník a přihlašovací kód
u veronika.ocadlikova@nwt.cz. Na o2family.cz zvolte „Vstup do programu“ a vyplňte „Objednávku“. Každý zaměstnanec může pro rodinu a své blízké získat výhodný tarif max. pro 5 SIM karet.“

 


 

 


 

Zapůjčení firemního telefonu, notebooku a vozidla

Postaráme se, aby vám při práci nic nechybělo. Zapůjčíme vám firemní notebook, telefon i vozidlo, které můžete využívat také pro své soukromé účely. Při využití firemního vozidla pro soukromé účely je cena
za km 1,8 Kč + skutečné náklady na pohonné hmoty za uplynulý měsíc.

 


 

  • Více informací u asistentky divize

 


 

Cafeterie

Cafeterie je propracovaný systém firemních benefitů, který dokáže hravě uspokojit potřeby zaměstnanců všech věkových i zájmových skupin. Za dobře odvedenou práci vám budou přiděleny body, nebo si můžete sami do systému převést svoji odměnovou složku mzdy. Penězi z Cafeterie můžete buď zaplatit přímo ve vybraných e-shopech, směnit je za papírové poukázky, anebo si je poslat na předplacenou platební kartu Mastercard, která podporuje GooglePay i ApplePay. Celý přehled najdete na: edenred.cz

 


 

 


 

Licence Office 365 zdarma

K dispozici máte nejnovější verzi Office 365, kterou si můžete zdarma
nainstalovat až na 5 zařízení (mobil, tablet, počítač). Díky tomu můžete mít kdykoliv a kdekoliv (homeoffice) neomezený přístup ke všem
užitečným Office aplikacím (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Publisher a Access).

 


 

 


 

Zvýhodněné ceny elektrických energií a plynu

Využít můžete také speciálních zvýhodněných cen elektrických energií a plynu od naší divize Energie.

 


 

 


 

Zvýhodněné produkty a služby ČSOB

V případě zájmu můžete využít speciální zaměstnanecký balíček plný nadstandardních výhod, mezi které patří například vedení účtu zdarma, 15% sleva na pojistném nebo nižší úroková sazba.
Celý přehled najdete na: motivacniprogram.csob.cz

 


 

 


 

Jazykové kurzy

Zaměstnanec má k dispozici jazykové kurzy v rámci rozvoje a vzdělávání. V případě, že aktuálně školení neprobíhá, je možnost, s ohledem na potřebu školení, využít externího lektora a náklady zaměstnanci uhradit.

 


 

 


 

Firemní akce

Během roku čeká na vás a vaše nejbližší nejedna celofiremní akce. Těšit se můžete například na společné snídaně, celofiremní setkání, společenský večer, vánoční večírek, dětský den anebo party na terase.

 


 

 


 

Příjemné pracovní prostředí

NWT nabízí moderní klimatizované prostory nově zrekonstruované budovy, která disponuje reprezentativními prostory jak pro schůzky s klienty, tak pro prezentaci vnitrofiremních projektů. V každém podlaží budovy se nachází sociálním zázemí s vybavenou kuchyňkou, díky kterému budete mít další hrnek čerstvě umleté kávy vždy na dosah ruky. K dispozici vám bude i několik relaxačních zón v podobě firemní knihovničky, boxovacího pytle, paletkové houpačky nebo pingpongového stolu. V teplých měsících můžete využít také naší terasy s výhledem na „baťovské“ panorama.

 


 

Strategické umístění

Bývalé baťovské obilní silo se nachází v žádané lokalitě Zlín – Prštné s dobrou dopravní dostupností jak do centra města, tak na vlakové a autobusové nádraží. Zastávka MHD a ČD je přímo před budovou.