Výroba plastových součástek

Logo Parzlich

Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o.je společným projektem holdingu NWT a fyzických osob, jejichž cílem je systematická podpora a rozvoj nových projektů z technologické oblasti extruze polymerních materiálů. Výrobní činnost byla zahájena v roce 2011, kdy se společnost zároveň i stala členem Plastikářského klastru, který se jako zájmové sdružení právnických osob snaží vytvářet podmínky pro rozvoj plastikářských firem a podporovat inovace v plastikářském průmyslu.

Hlavním cílem společnosti je nabízet zákazníkům vysokou přidanou hodnotu díky lepším užitným vlastnostem výrobků, úspoře nákladů při zpracování jejich produktů, či nižším environmentálním dopadům, díky používání ekologicky šetrných, či dokonce biodegradabilních materiálů. V oblasti výzkumu a vývoje na poli aplikací polymerních materiálů firma využívá vlastních znalostí a zkušeností a zároveň úzce spolupracuje i s Technologickou fakultou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Portfolio produktů:

  • trubky a hadice pro pneumatické rozvody v různých průměrech a tloušťkách
  • vnitřní výstelky pro ovládací kabely (bowdenové výstelky)
  • trubky pro chemický a potravinářský průmysl
  • struny pro 3D tisk pod vlastní obchodní značkou Fillamentum (fillamentum.com)
  • medical produkty

Produkty z výrobních prostor firmy Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. jsou expedovány tuzemským i zahraničním zákazníkům z celé Evropy.

Společnost je otevřená novým projektům a zakázkám v oblasti extrudovaných polymerních materiálů. Pro bližší informace navštivte stránky fillamentum.com .

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram