Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Výroba plastových součástek

Logo ParzlichFirma Parzlich s.r.o. je společným projektem holdingu NWT a fyzických osob, jejichž cílem je systematická podpora a rozvoj nových projektů z technologické oblasti extruze polymerních materiálů. Výrobní činnost byla zahájena v roce 2011, kdy se společnost zároveň i stala členem Plastikářského klastru, který se jako zájmové sdružení právnických osob snaží vytvářet podmínky pro rozvoj plastikářských firem a podporovat inovace v plastikářském průmyslu.

Hlavním cílem společnosti je nabízet zákazníkům vysokou přidanou hodnotu díky lepším užitným vlastnostem výrobků, úspoře nákladů při zpracování jejich produktů, či nižším environmentálním dopadům, díky používání ekologicky šetrných, či dokonce biodegradabilních materiálů. V oblasti výzkumu a vývoje na poli aplikací polymerních materiálů firma využívá vlastních znalostí a zkušeností a zároveň úzce spolupracuje i s Technologickou fakultou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Portfolio produktů:

  • trubky a hadice pro pneumatické rozvody v různých průměrech a tloušťkách
  • vnitřní výstelky pro ovládací kabely (bowdenové výstelky)
  • trubky pro chemický a potravinářský průmysl
  • struny pro 3D tisk pod vlastní obchodní značkou Fillamentum (fillamentum.com)
  • medical produkty

Produkty z výrobních prostor firmy Parzlich jsou expedovány tuzemským i zahraničním zákazníkům z celé Evropy.

Společnost je otevřená novým projektům a zakázkám v oblasti extrudovaných polymerních materiálů. Pro bližší informace navštivte stránky https://fillamentum.com/.