Pronájem a ceníky služeb

Nabízíme pronájmy nebytových i bytových prostor, pronájem strojů a zařízení. Pronajímáme také školící místnost nebo mobilní kotelny. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Kontaktní osoba: Bc. Klára Jirušková  |  +420 725 381 619  |  klara.jiruskova@nwt.cz
 

Aktuální nabídku můžete sledovat níže:

Pronájem školicích prostor Zlín - budova sila

Nabízíme pronájem služeb školicích prostor v nově rekonstruované budově NWT ve Zlíně v Prštném. Jedná se o celkem dvě školící místnosti v 7. podlaží budovy o rozměrech 90 m² a 150 m². Celková kapacita je až 80 židlí s variabilním uspořádáním. Bližší informace naleznete v přiloženém letáku Pronájem školicích prostor Silo Zlín.

Pronájem mobilní kotelny

Nabízíme pronájem 2ks mobilních kotelen kontejnerového typu (každá osazena 2 kotly s výkonem 62 kW). Celkový tepelný výkon každé kotelny je 124 kW. Kotelna je plně automatizovaná a bezobslužná, se zásobníkem na 8 tun dřevěných pelet. Zároveň nabízíme zajištění dopravy, instalace a zaškolení obsluhy v místě pronájmu. Denní cena pronájmu jedné kotelny: 2 200 Kč.
Kontaktní osoba: Bc. Gabriela Křiváková |  +420 606 044 812  |  gabriela.krivakova@nwt.cz

Pronájem termokamery

Nabízíme k pronájmu termokameru, která funguje na principu infračerveného záření a slouží k odhalení míst v obvodovém plášti domu, ve kterých dochází k tepelným ztrátám.
Kontaktní osoba: Ing. Martin Malý  |  +420 724 565 429  |  martin.maly@nwt.cz

 Ostatní služby a ceníky

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram