Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Pronájem a ceníky služeb

Nabízíme pronájmy nebytových i bytových prostor, pronájem strojů a zařízení. Pronajímáme také školící místnost nebo mobilní kotelny. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Kontaktní osoba: Bc. Klára Jirušková  |  +420 725 381 619  |  klara.jiruskova@nwt.cz
 

Aktuální nabídku můžete sledovat níže:

Pronájem kancelářských prostor Zlín – budova sila

Nabízíme pronájem kancelářských prostor v nově zrekonstruované budově NWT ve Zlíně v Prštném. Bližší informace naleznete v přiloženém letáku Pronájem kancelářských prostor Silo Zlín – k dispozici volná kancelář o velikosti 59 m²

Pronájem školicích prostor Zlín – budova sila

Nabízíme pronájem služeb školicích prostor v nově rekonstruované budově NWT ve Zlíně v Prštném. Jedná se o celkem dvě školící místnosti v 7. podlaží budovy o rozměrech 90 m² a 150 m². Celková kapacita je až 80 židlí s variabilním uspořádáním. Bližší informace naleznete v přiloženém letáku Pronájem školicích prostor Silo Zlín.

Pronájem mobilní kotelny

Nabízíme pronájem 2ks mobilních kotelen kontejnerového typu (každá osazena 2 kotly s výkonem 62 kW). Celkový tepelný výkon každé kotelny je 124 kW. Kotelna je plně automatizovaná a bezobslužná, se zásobníkem na 8 tun dřevěných pelet. Zároveň nabízíme zajištění dopravy, instalace a zaškolení obsluhy v místě pronájmu. Denní cena pronájmu jedné kotelny: 2 200 Kč.

Kontaktní osoba: Mgr. Renata Kadlečková |  +420 702 011 580  |  renata.kadleckova@nwt.cz

Pronájem termokamery

Nabízíme k pronájmu termokameru, která funguje na principu infračerveného záření a slouží k odhalení míst v obvodovém plášti domu, ve kterých dochází k tepelným ztrátám.

Kontaktní osoba: Ing. Martin Malý  |  +420 724 565 429  |  martin.maly@nwt.cz

Nabídka zemědělských prací

Nabízíme pomoc se zemědělskými pracemi. V našem vozovém parku se nachází traktory včetně příslušenství vhodné pro práce v zemědělství, zahradnictví, sadařství a vinohradnictví. Bližší informace v přiloženém letáku ZDE.

 Ostatní služby a ceníky