Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Internetové obchodní domy

Kontaktní osoba

Lukáš Židek


Skupina internetových obchodních domů PATRO GROUP vznikla v roce 1998. Zabývá se maloobchodním prodejem širokého produktového portfolia a hledáním příležitostí v internetovém prostředí obecně, zejména však ve vztahu ke konečným spotřebitelům. Dominantním prodejním kanálem je e-shop patro.cz

PATRO GROUP je finančně stabilní jednotka s profesionálním zázemím a know-how v IT a obchodu. Eshop Patro.cz má 140 tisíc pravidelně nakupujících zákazníků z České i Slovenské republiky a nabízí více než 400 tisíc produktů, od elektroniky, domácích potřeb, kosmetiky až po knihy a hračky pro děti, s denně aktualizovanou nabídkou. Provozuje vlastní logistické centrum s několika sklady a poskytuje komplexní reklamační služby. Součástí internetového obchodního domu jsou také čtyři pobočky: Zlín, Hulín, Kroměříž a Staré Město.

Skupina internetových obchodních domů PATRO GROUP:

Patro.cz

Patro.cz

Renomovaný internetový obchodní dům s nejširší nabídkou zboží v České republice založen již v roce 1998. Více než 300.000 produktů pod jednou střechou.

Lypo.cz

Lypo.cz

Široká nabídka zboží, zejména outdoor, inline, kola, fitness, zimní sporty, sportovní oblečení a obuv, domácnost, zahrada, péče o dítě, hračky.

Sportilo.cz

Sportilo.cz

Eshop pro všechny, kteří žijí aktivním životem, výlety do přírody a věnují se sportovním aktivitám. Neseďte doma!

Outdoor-shop.cz

Outdoor-shop.cz

Eshop zaměřený jak na outdoorové profesionály, tak i outdoorové nadšence či výletníky, kteří se v přírodě pohybují párkrát do roka. Vyrazte s námi do přírody!

Books.cz

Books.cz

Internetový obchod s knihami a odbornou literaturou pro všechny, kteří si bez dobré knížky neumějí představit den.

Kihy.cz

Knihy.cz

V našem internetovém knihkupectví si vyberete ze širokého sortimentu knih. Nabízíme romány, povídky, knihy pro děti, učebnice, odbornou literaturu, u nás si prostě vybere každý.