Hledat
Generic filters

Více než čtvrtstoletí patříme mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy České republiky, několik let se řadíme také mezi 100 nejlepších českých firem.

Naše činnostHistorie

Divize NWT

Agro

Jsme specialisté na výstavbu, celkové zařizování a provoz hydroponických produkčních skleníků. Na kontě máme již desítky realizací. Naši zeleninu pěstujeme férově – bez pesticidů. S ohledem k přírodě i lidem.

Efektivní ICT

Jsme leaderem v poskytování cloudových služeb a IT řešení s jedním z nejlepších datových center v zemi. Mezi naše zákazníky patří jak jednotlivci, tak města a organizace, které využívají u nás vyvíjené systémy Paveza a Eveza.

Elektro

Projektujeme, rozsvěcujeme, zabezpečujeme, stavíme a zajišťujeme perfektní záruční a pozáruční servis. Protože budoucnost je v udržitelném rozvoji, pasivních stavbách, kterým to myslí a férových službách.

Energo

Zelenou má čisté teplo z přírody! Jsme specialisty jak na velké průmyslové instalace, tak na realizace malých zdrojů tepla a elektřiny v rodinných domech. Naše zkušenosti potvrzují stovky realizací.

Energie

Výhodná cena, bezproblémová změna dodavatele a kvalitní zákaznický servis. To jsou jen některé výhody, které vaší firmě nabízíme. 

E-business

Od roku 1998 se věnujeme vývoji a provozu internetových obchodů. Pod taktovkou máme hned 8 e-shopů. A o zkušenosti se rádi dělíme! Vyvíjíme specializovaný software pro efektivní správu skladu, prodeje a provozu obchodů.

Pasivní domy

Rozjeli jsme výrobu vlastních prefabrikovaných panelů ALPH pro výstavbu pasivních domů nové generace. Unikátní postupy a technologie umožňují stavět výrazně rychleji a efektivněji s ohledem na individuální požadavky.

Marketing

V naší interní agentuře zajišťujeme veškeré marketingové aktivity pro kolegy z ostatních divizí NWT, dceřiné firmy, start-upy a partnerské firmy. Od vizitek přes správu sociálních sítí až po kompletní firemní identitu.

Holding

Investujeme do inovativních projektů a startupů zaměřených na trvale udržitelný rozvoj i celosvětovou enviromentální ekonomiku. 

Aktuality a tiskové zprávy

Poslední dokončený projekt roku 2020 naší divize Elektro

Poslední dokončený projekt roku 2020 naší divize Elektro

Během roku 2020 úspěšně odevzdala naše divize Elektro celou řadu zajímavých zakázek. Tou úplně poslední byl areál Ředitelství silnic a dálnic (SSÚD) v Mirošovicích s 15 různými objekty. Administrativní budovy, garáže pro vozy údržby nebo třeba hala pro posypovou sůl....

PF 2021

PF 2021

Krásné Vánoce plné lásky, štěstí a pohody 🎄! Děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevovali v tomto roce a do nového roku 2021 Vám přejeme to opravdu ze všeho nejdůležitější - pevné zdraví a dostatek vzájemné blízkosti.

Nový podcast s Martinou Vítkovou a její dcerou Valerií

Nový podcast s Martinou Vítkovou a její dcerou Valerií

Vítkovi stojí v čele rodinného holdingu NWT, pod který spadá více než třicet firem, zabývajících se od energetiky po pěstování zeleniny. Široké spektrum oblastí, v nichž podnikají, vede podle Vítkové k tomu, že se neustále učí. „Hodně se učím za pochodu, když něco...

Pod lupou: Porevoluční rodinné firmy čeká masivní výměna generací

Pod lupou: Porevoluční rodinné firmy čeká masivní výměna generací

„Až sedmdesát procent rodinných firem nepřežije přechod z první generace na druhou, nástupnickou,“ uvádí advokát a expert na problematiku z Asociace rodinných firem Jan Pavelka. Paleta důvodů selhání je pestrá: od nezájmu dětí o podnik rodičů po vystudování vzdáleného...

Licence Microsoft 365 pro městský úřad v Jindřichově Hradci

Licence Microsoft 365 pro městský úřad v Jindřichově Hradci

Rada města Jindřichův Hradec naší divizi ICT přidělila zakázku na vybavení městského úřadu licencemi Microsoft 365. Předmětem veřejné zakázky je dodání 200 ks licencí Microsoft 365 Business Standard na jeden rok. Microsoft 365 budou užívat všichni zaměstnanci úřadu....

Decentralizovaná energetika – nové zaměření divize Energo

Decentralizovaná energetika – nové zaměření divize Energo

Naše divize Energo již delší dobu spolupracuje s ČVUT a UCEEB na projektech, které souvisí s decentralizovanou energetikou a obnovitelnými zdroji energie.  Máme za sebou hned několik projektů, které jsou základem pro energetiku tzv. energeticky pozitivních domů, budov...

Nejnovější projekty

Centrum IoT - Silo II

Nový projekt společnosti NWT s cílem vytvořit nejmodernější zázemí pro firmy a start-upy ve Zlíně. Navazujeme na tradici Bati a budova zapadá do funkcionalistického stylu, kterým se vyznačují budovy v areálu Svitu. Vstupme společně do další vývojové fáze – Průmyslu 4.0.

Park Tower - Zlín

Unikátní bytový komplex spojuje americký vysoce komfortní styl bydlení spolu s nadčasovou baťovskou architekturou. Nejmodernější technologie, prvotřídní materiály, designové vybavení a nevšední výhledy na Zlín – to vše s širokým spektrem doplňkových služeb na úrovni newyorských standardů.

Komunální elektromobil ENVIEL

Konec všem předsudkům. I komunální služby můžou mít pozitivní vliv na vizuální podobu města. Enviel to jsou multifunkční vozy s celoročním využitím ke správě parků, údržbě zeleně, úklidu, pracím na staveništi nebo správě výrobních areálů.

Systém ALPH

Systém ALPH je jednoduché, variabilní a kvalitní řešení pro stavbu vašeho pasivního domu. Pasivní dům šetří vaše peníze, prospívá vašemu zdraví. Umožňuje vám bydlet rychle.

NWT na Instagramu

Nejnovější video

NWT Café

Denní menu pro tento týden