#peopleofnwt - Filip Lang

6. 4. 2021

Máte ještě pořád heslo 111111, jméno vaší kočky 🐱 nebo datum narození a hackerská hrozba vám zní jako vedlejší zápletka filmu s Bruce Willisem 😀? Tak pozor, tihleti cyberpadouši jsou hodně reálná sebranka, zákeřnější než Vy-víte-kdo křížený s Dart Vaderem 🤖.

Prevence je základ! Náš expert na IT bezpečnost, Filip Lang, by vám o tom mohl vyprávět. Husí kůže included. Vždyť zmáknou už i videocall s hlasem vašeho šéfa 😶!

Zatím co jiní chlapečci ještě koketovali s kariérou popelářskou, Filip věděl, že ta jeho bude už navždy spjatá s tou zábavnou „televizkou“ s klávesnicí 🖥, do které ťukal dřív, než se naučil číst a psát. Už na střední se zajímal o programování a cracking. Uměl volat z telefonních budek zadarmo a „vylepšovat“ PC hry k obrazu svému. Dnes patří ke špičce oboru a pravidelně přednáší na konferencích Cyber security.

V NWT pracuje už 16 let. A na výčet získaných certifikátů mu už nestačí všechny prsty 🤚🤚. Víc než rutina všednodenní je jeho práce poslání. Branže je to totiž tvrdá. A bez opravdové vášně a touze po nikdy nekončícím vzdělávání vás vyplivne dřív, než byste řekli Botnet...

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram