#peopleofnwt - Ondřej Trochta

24. 3. 2021

Studoval v Bulharsku, dělal číšníka, uklízečku, nočního hlídače uprostřed národních parků v Norsku a USA 🌙, stavěl mosty a kostely v albánských horách, v Olomouci dělal geodeta, ve Francii stavěl cementárnu, v Kosovu ho málem zastřelili, poutničil do Santiago de Compostela 🎒, přežil teroristický útok v Turecku, skoro se omylem oženil v Albánii 👰❌… No a teď je nejčastěji lokalizován tady u nás v NWT.

Tohle není upoutávka na novou knihu od Zibury, ale další #peopleofnwt - tentokrát s Ondrou Trochtou, projektovým manažerem naší divize Elektro. Na starost má hlavně bytový komplex Park Tower. Když neprojektuje, zpracovává klientské změny (od drobných posunů zásuvek třeba až po výtah na jídlo 😊), papíruje, rozpočtuje, manažeruje a právničí.

Nezbytná technologie pro život je pro něj gorotex a spotify (ideálně po vzoru Australanů hooodně nahlas v horké sprše se studeným pivem 🍺).

Protože s ním v pravidelných intervalech šijí všichni čerti, nevylučuje, že ho možná za pár let potkáte jako turistického průvodce na Hawaii 🍹, pilota na Aljašce ✈, záchranáře goril v Kongu 🦍, anebo někde u Grand Teton ve Wyomingu (houpat se na hamace s výhledem na zasněžené třítisícovky ⛰…).

#nwtelektro

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram