Kolaudace 1. - 8. patra bytového komplexu Park Tower

14. 3. 2021

Máme velkou radost! 1.–8. patro v budově A našeho bytového komplexu Park Tower na Lorencově ulici ve Zlíně je čerstvě zkolaudováno!

P. S. V celém komplexu zbývá už jen 15 % volných bytů! Nenechte si tohle jedinečné bydlení proklouznout mezi prsty…

O projektu

PARK TOWER je symbolem pro zdravé a bezpečné bydlení, vysoké standardy kvality i komfortní zázemí, které díky svému individualizovanému řešení a dispoziční rozmanitosti uspokojí potřeby každodenního života rezidentů všech věkových skupin. Jednotlivé propozice byly voleny tak, aby zdůraznily světlost a prostornost místností a zároveň citlivě oddělily obytnou část od té relaxační.

Vzdušné byty nabízí čistý nadčasovým design a linie, které jemně dokreslují celkovou harmonii prostoru. Standardem je nejen barevná vyváženost, ale také kvalitní materiály od ověřených dodavatelů. Vybrané apartmány disponují výtahem přímo do bytové jednotky nebo vlastní střešní terasou. Součástí vybraných bytů jsou také prostorné balkony, terasy nebo lodžie s jedinečnými panoramatickými pohledy na Zlín. Všechny byty jsou zatepleny dle ČSN a disponují výborným protihlukovým opatřením.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram