Elektro projekt: Policejní školící a rekreační středisko Plumlov

28. 1. 2021

Divize Elektro dokončila další zajímavou zakázku - Rekreačně-vzdělávací středisko Policie ČR.

Dohled nad tímto projektem měl projektový manažer Tomáš Vařák, který spolu s týmem dodával silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace v objemu 5,9 mil. Kč.

Slaboproudé elektroinstalace zahrnovaly: společná televizní anténa (STA), elektronická zabezpečovací signalizace (EZS), elektronická kontrola vstupu (EKV), kamerový systém (PTV) - záznam zpětně až 25 dnů, elektrická požární signalizace (EPS), rozvodna slaboproudu a záložní zdroj UPS - zdroj nepřerušovaného napájení.

Silnoproudé elektroinstalace zahrnovaly: led osvětlení, podlahové vytápění, v kuchyni byly instalovány el. topné konvektory a zásuvky společně s vývody pro velké gastro spotřebiče, rozvaděč pro hlavní budovu, příprava pro připojení wellness (finská sauna a whirlpool), příprava pro venkovní žaluzie, rozvodna silnoproudu.

V rámci jídelny, zasedací místnosti a wellness bylo použito řízení osvětlení pomocí protokolu Dali.

Z důvodu navýšení ubytovacích kapacit na 120 osob, bude v letošním roce k hlavní budově přistavěno 7 obytných chatek plus objekt se zázemím a kolárnou spolu s přístřeškem pro garážování techniky údržby areálu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram