Rekonstrukce Nefrologicko-dialyzačního oddělení nemocnice Teplice

25. 11. 2020

Divize Elektro se podílela na rekonstrukci Nefrologicko-dialyzačního oddělení krajské nemocnice Teplice. Ambulantního zařízení, které zajišťuje péči o klienty s onemocněním ledvin a nemocné se selháním ledvin, kteří potřebují náhradu jejich funkce.

Při této rozsáhlé rekonstrukci zajistil tým, pod vedením projektového manažera Radka Kříže, dodávku kompletních silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací.

V rámci silnoproudu jsme na oddělení instalovali veškeré osvětlení, rozvody elektřiny a také napájení špičkových technologií - dialyzačních přístrojů Dialog IQ firmy B.Braun, elektrických polohovatelných lůžek a křesel.

Dodávka slaboproudé instalace obsahovala strukturovanou počítačovou síť, televizní rozvody STA a také rozmístění Wi-Fi. Čas strávený při dialýze je zpravidla 3x týdně po dobu 4-5 hodin. Během této doby pacienti mohou díky naší dodávce sledovat televizi, poslouchat rádio nebo surfovat na internetu s vysokorychlostním Wi-Fi připojením.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram