Certifikace elektronického nástroje Eveza

18. 9. 2020

Na divizi ICT v minulých dnech proběhlo recertifikační řízení našeho produktu Eveza, který má pod vývojem středisko Aplikace.

Eveza si obhájila nejen aktualizace, ale i příslušné změny dopadající na certifikované prostřední elektronického nástroje podle příslušných právních předpisů. Obdržený certifikát nám umožní dále poskytovat služby Evezy v plné výši právních předpisů na další 3 roky.

Internetová aplikace Eveza nabízí vyšší komfort a podporu při správě veřejných zakázek. Umožňuje vytvářet profil jednotlivých vyhlašovatelů veřejných zakázek (obce, nemocnice, veřejné instituce, státní podniky, atd.) a také publikovat dokumenty k vyhlašovaným veřejným zakázkám.

Tím se zvyšuje konkurenční výhoda a funkcionalita softwaru na správu agendy veřejných zakázek „Paveza“, který v minulosti vyvinulo naše programátorské oddělení. Eveza může být součástí produktu Paveza nebo může fungovat také samostatně.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram