ELEKTRO se podílí na výstavbě nové centrály ČSOB

28. 7. 2020

Naše divize Elektro nemá o zajímavé zakázky nouzi! Aktuálně se podílí na výstavbě nové centrály ČSOB v Hradci Králové s prostory pro více než 1000 zaměstnanců. Obchodní ředitel Petr Glozyga a projektový manažer Radek Kříž tady mají na starost silnoproudé instalace.

Autory stavby jsou architekti z ateliéru Projektil. Projekt na půdorysu 100x100 metrů s dvěma podzemními technickými podlažími s parkovištěm a čtyřmi nadzemními bere ohled na životní prostředí. K vytápění a chlazení objektu budou sloužit tepelná čerpadla využívající energii ze zemního masivu prostřednictvím 108 energetických jímacích pilot, hlubokých až 200 metrů.

Objekt bude poslední v řadě velkých budov na labském Eliščině nábřeží a stane se sídlem regionálních služeb, call centra a zpracovatelského centra. Mimo maximálně promyšlený interiér a exteriér se klienti ČSOB můžou těšit také na pohodlný drive-in vkladový a výběrový automat.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram