Hasičárna 21. století díky divizi Elektro

29. 6. 2020

Divize Elektro má na svém kontě další úspěšně dokončenou zakázku 👏. Modernizaci zlínské hasičárny z roku 1961 a její rozšíření o kompletně novou budovu pro výjezdové hasiče. A ne tak ledajakou! Takovou, co odpovídá současným trendům i požadavkům samotných hasičů - jak kapacitně, tak technologicky. Do dvou minut od signalizace POPLACHU totiž musí nekompromisně vyjet do akce. Ročně průměrně tisíckrát.

O zakázku o objemu 22 mil. Kč započatou v roce 2018 se staral kvintet divize Elektro - technický ředitel Michal Damborský a projektoví manažeři Libor Olejník (SIL), Tomáš Vařák (SIL), Roman Býma (SLP) a Pavel Šohaj (TZB). Jako subdodavatelé jsme měli na starost elektroinstalace, silnoproud, slaboproud, dodávku dieselagregátových zdrojů a UPS, MaR, zdravotechniku a ústřední topení.

Nová čtyřpodlažní budova je propojená s tou stávající. A najdete v ní lezeckou zeď, tělocvičnu, saunu sklady, velitelské a pohotovostní místnosti, zázemí krizového řízení, učebny, relaxační místnosti, jídelnu a mnoho dalšího.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram