Nouzový režim na Farmě Bezdínek zvládají na výbornou !

2. 4. 2020

Připravujeme dokumentaci na stavební povolení na Skleník Kostelec na Hané II, Skleník Velké Němčice II, Hala s balící linkou, Skleník SlovKvet, před podpisem je také smlouva na stavební povolení ke skleníku Most a jednáme s mnoha dalšími zájemci.

Na Bezdínku se nám podařilo v „krizovém režimu“ rozdělit všechny zaměstnance do dvou směn, ty se střídají ve dvoudenních intervalech. Tím jsme rozložili riziko případné karantény.

Jedeme nepřetržitý sedmidenní provoz. I přes to, že je zhruba 60 lidí z 230 nepřítomných z důvodu čerpání OČR, se nám daří doplňovat stavy chybějících zaměstnanců z řad studentů a lidí, kteří kvůli současné situaci nemohou pracovat v jejich původním zaměstnání. 

"Všechny pracovní operace stíháme, rostlinky jsou v dobré kondici, produkce roste!" Vedoucí skleníku Jan Fučík by tímto rád poděkoval všem svým kolegům za maximální výkon v tomto těžkém období.

 

www.farmabezdinek.cz

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram