Konference Kyberbezpečnost v síťových odvětvích

22. 1. 2020

Minulý čtvrtek vystoupil náš expert na IT Bezpečnost, Filip Lang, na pražské konferenci „Kyberbezpečnost v síťových odvětvích“ pořádané společností b.i.d. Během své přednášky zodpověděl všechny stěžejní otázky účastníků: Co všechno nám hacker může způsobit? Dá se vůbec bránit? Je naše infrastruktura opravdu bezpečná? A co když už jsme dávno napadeni a ani to nevíme?

Přednášky o IT bezpečnosti jsme za poslední rok vypiplali k dokonalosti, což nám potvrzují i nadšené ohlasy účastníků. Filipova přednáška měla úspěch. Návštěvníci ji hodnotili jako nejzajímavější a Filipa nešetřili s dotazy ani o přestávkách.

Mezi dalšími přednášejícími se objevil například Adam Kučínský z Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, Ing. Miroslav Tůma, Ph.D. z Ministerstva vnitra - Ředitel odboru kyberbezpečnosti, RNDr. Radek Beneš - Soudní znalec v IT (ICT) a další odborníci.

 

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram