Největší české centrum pro rodinné firmy založilo radu

27. 11. 2019

Rodinné podnikání se v Česku profesionalizuje a získává další významnou podporu. Centrum pro rodinné firmy při Vysoké škole ekonomické (VŠE) založilo strategickou radu složenou z představitelů velkých rodinných podniků, která bude fungovat jako jeho nejvyšší poradní orgán. Zároveň se bude věnovat koncepčním tématům, jež se k rodinnému byznysu vztahují.

První schůzka rady se uskuteční v lednu příštího roku a budou se jí účastnit majitelé společností, jako je Michal Strnad z Czechoslovak Group, rodina Musilových z LIKO-S nebo Kateřina Kadlecová z USSPA a Martina Vítková z NWT.

„Přijde nám to jako dobrý a potřebný počin, navíc zastřešený nezávislou akademickou půdou VŠE. Ráda proto centrum podporuji a těším se, že budeme přicházet s tématy, která jsou pro rodinné firmy důležitá,“ říká pro Forbes Martina Vítková ze zlínské společnosti NWT, působící v realitách a technologiích.

Celý článek: bit.ly/rada-rodinnych-firem

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram