Hledali se, až se našli - perfektní souhra produktů efektnivního ICT

21. 8. 2019

Našla se perfektní synergie napříč produkty, které vyvíjí náš tým programátorů divize efektivní ICT. Zákazník vyhlásil veřejnou zakázku o celkovém objemu 13,5 mil. Kč zaměřenou na servisní podporu nákupního softwaru. A její průběh byl poměrně kuriózní!
Veřejnou zakázku zadministroval pomocí našeho elektronického nástroje Paveza, následně uveřejnil na profilu zadavatele Eveza (taktéž náš), ze kterého nám přišlo i oznámení o výběru nejvhodnějšího dodavatele - našeho týmu. No a celou technickou podporu budeme poskytovat prostřednictvím našeho dalšího systému ServiceDesk... hezčí zacyklení jsme si už nemohli přát ????!

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram