2. 7. 2019

Poznej svého farmáře

V sobotu 14. září od 10 hodin se na naší Farmě Bezdínek uskuteční Den otevřených dveří v rámci projektu Ministerstva zemědělství ČR – Poznej svého farmáře.

Jedná se o sérii vzdělávacích akcí pro veřejnost, která může během roku navštívit celkem 10 farem a ochutnat kvalitní výrobky přímo od zemědělců.  Setkání na farmách jsou jedinečnou příležitostí, jak propojit spotřebitele s lokálními farmáři. Lidé tak mají možnost na vlastní oči vidět, co práce na farmách obnáší a jak vznikají potraviny.

“Po celou dobu akce budou naši agronomové realizovat komentované prohlídky v našem ukázkovém skleníku. Součástí  návštěvnického centra je také zábavná interaktivní expozice. Hravou formou objevíte svět udržitelného pěstování a nebude chybět ani ochutnávka našich čerstvě utržených rajčat a okurek. Nezapomněli jsme také na mladší generaci návštěvníků. Pomocí chytrého telefonu se mohou seznámit s našimi 3D vizualizovanými produkty a zvolit mezi nimi kandidáta na titul “Bezd” zelenina 2019,” uvádí Monika Zábojníková, PR manažerka farmy.

Na místě se v rámci venkovního farmářského trhu představí spolu s hostitelskou farmou také další regionální výrobci z okolí. V nabídce tak nebudou vyjma zeleninu a ovoce chybět mléčné produkty, med, pečivo, bylinné produkty apod. Součástí akce je dále moderovaný program, hudební doprovod, zábavné hry pro děti nebo třeba oblíbený “zeleninový” kouzelník.

Program v tuto chvíli stále připravujeme, proto doporučujeme sledovat facebookovou událost akce, kde budeme informace průběžně aktualizovat.

Těšíme se na vás!

blank

 

blank

blank
blank
blank
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram