Poznej svého farmáře

2. 7. 2019

V sobotu 14. září od 10 hodin se na naší Farmě Bezdínek uskuteční Den otevřených dveří v rámci projektu Ministerstva zemědělství ČR – Poznej svého farmáře.

Jedná se o sérii vzdělávacích akcí pro veřejnost, která může během roku navštívit celkem 10 farem a ochutnat kvalitní výrobky přímo od zemědělců.  Setkání na farmách jsou jedinečnou příležitostí, jak propojit spotřebitele s lokálními farmáři. Lidé tak mají možnost na vlastní oči vidět, co práce na farmách obnáší a jak vznikají potraviny.

“Po celou dobu akce budou naši agronomové realizovat komentované prohlídky v našem ukázkovém skleníku. Součástí  návštěvnického centra je také zábavná interaktivní expozice. Hravou formou objevíte svět udržitelného pěstování a nebude chybět ani ochutnávka našich čerstvě utržených rajčat a okurek. Nezapomněli jsme také na mladší generaci návštěvníků. Pomocí chytrého telefonu se mohou seznámit s našimi 3D vizualizovanými produkty a zvolit mezi nimi kandidáta na titul “Bezd” zelenina 2019,” uvádí Monika Zábojníková, PR manažerka farmy.

Na místě se v rámci venkovního farmářského trhu představí spolu s hostitelskou farmou také další regionální výrobci z okolí. V nabídce tak nebudou vyjma zeleninu a ovoce chybět mléčné produkty, med, pečivo, bylinné produkty apod. Součástí akce je dále moderovaný program, hudební doprovod, zábavné hry pro děti nebo třeba oblíbený “zeleninový” kouzelník.

Program v tuto chvíli stále připravujeme, proto doporučujeme sledovat facebookovou událost akce, kde budeme informace průběžně aktualizovat.

Těšíme se na vás!

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram