Rozhovor TV Seznam s ředitelem společnosti Fillamentum Josefem Dolečkem

2. 5. 2019

V magazínu Byznys TV Seznam o světě peněz a velkém i malém byznysu se objevil rozhovor s Josefem Dolečkem. Zakladatelem a ředitelem naší dceřiné společnosti Fillamentum, která ukázala, že i „malá“ hulínská firma může být ve světě pořádně vidět. Úspěšně prorazila na pražské burze, a díky tomu založila novou pobočku ve Spojených státech – nedaleko Pittsburghu, kde chce spustit další výrobní linku. A stala se také absolutním vítězem v kategorii Globální exportér roku 2018. Mimo oficiální ocenění těší Fillamenťáky také přízeň fanoušků, kteří neváhají a aby se pochlubili vlastními printy, váží kolikrát cestu dlouhou i 100 mil.

Struny jsou proslulé pro svou vysokou kvalitu i spektrum barev, které na trhu zatím nemají obdoby. Fillamentum se nebojí posouvat veškeré materiálové limity - na svědomí mají vůbec první funkční tištěny 3D reproduktor na světě nebo kulisy pro Star Wars. Aktuálně se zaměřují především na průmyslový sektor. Představili světu nový odstín materiálu PLA Wizard´s Voodoo. A jako první na světě si začali pohrávat také s interferenčními odstíny.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram