Setkání se zástupci TESCO ČR

15. 4. 2019

Ve spolupráci s naším distribučním partnerem skupinou ČEROZ jsme na Farmě Bezdínek uspořádali setkání se zástupci nákupního oddělení zeleniny TESCO ČR. Všechny přítomné srdečně přivítal ředitel divize Agro, Jiří Stodůlka. Poté se v doprovodu našich agronomů vydali na “obchůzku” skleníku za plného provozu. Všichni přítomní byli velmi mile překvapeni čistotou prostor, vitálností rostlinek a celkově příjemným pracovním prostředím.

Podpora lokálních dodavatelů je dlouhodobou součástí obchodní strategie Teska. Neustále se snažíme rozšiřovat výběr nejkvalitnější a nejčerstvější zeleniny od lokálních dodavatelů pro naše zákazníky, a to po dobu celého roku,“ uvedl Martin Kubín, nákupčí ovoce a zeleniny v ČR. „Je pro nás proto velmi důležité budování osobních kontaktů s tuzemskými výrobci a možnost ověřit si kvalitu produkce přímo v místě,” doplňuje Kubín. Posilování české produkce v síti Tesco obchodů pokračuje, a to i v rámci sortimentu vlastních prémiových značek Tesco Finest.

Prohlídka byla zakončena v prostorách návštěvnického centra s ukázkovým skleníkem, kde nyní probíhají poslední stavební úpravy. Na podzim roku 2019 bude tento prostor otevřen veřejnosti a zájemci se tak budou moci blíže seznámit s tím, jak pěstování rajčat a okurek na farmě probíhá.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram