Ještě více bezpečí s novým Microsoft 365!

1. 4. 2019

Naše divize efektivní ICT je specialista na produkty společnosti Microsoft. Především na Office 365 - předplacenou cloudovou službu, která nabízí ty nejvhodnější nástroje pro co nejjednodušší chod malých i velkých firem. Obsahuje nejlepší kancelářské aplikace ve své třídě, jako je Excel a Outlook, ve spojení s výkonnými cloudovými službami jako OneDrive nebo Microsoft Teams. Navazujícím produktem je Microsoft 365 s pokročilými funkcemi správy zařízení a zabezpečení. Jedná se o inteligentní řešení, které zahrnuje jak Office 365 a Windows 10, tak sadu Enterprise Mobility + Security.

Na efektivní využívání služeb Office 365 vás a vaše zaměstnance také rádi kdykoliv proškolíme. Ať už se zajímáte o sdílení v Onedrive, spolupráci v Microsoft Teams nebo plánování schůzek v Outlooku, školení přizpůsobíme přesně vašim potřebám. Společně s Microsoftem pořádáme pro veřejnost také pravidelné business snídaně s praktickými ukázkami produktů i nových možností spolupráce.

Více informací na: www.itsnadno.cz

Kontaktní osoba:

Pavlína Záhorovská

Cloud konzultant

+420 739 639 341
pavlina.zahorovska@nwt.cz

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram