Konference TechDay 2019

25. 3. 2019

Divize ICT uspořádala minulý pátek spolu s Plastikářským klastrem konferenci TechDay. Na přetřes přišly moderní IT směry, nové obory i otázka "kam s daty?".  Představili jsme naše aplikace - Paveza, Eveza, ServiceDesk a SiloBox a služby - IOT (sběr dat ze strojů, trekování vozíků, analýza BigData a vizualizace dat), PBI, IT bezpečnost, Office 365 a cloud.

Nejvíc pozornosti vzbudily reálné scénáře kyberútoků spolu s faktem, že až 77 % firem nemá žádný plán pro případ kybernetického incidentu. Představili jsme také projekty, které jsou prozatím v přípravné fázi: robota pro sběr rajčat, monitoring skleníků a budoucí Inovačním centrum, ve kterém si budou zákazníci moci pronajmout kancelář s benefity jako je datacentrum nebo IoT laboratoř. Akce měla úspěch - účastníci si dokonce dělali poznámky ????... Velká pochvala patří Petře Kocurkové Tomšíčkové za perfektní spoluorganizaci!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram