10 otázek pro finanční ředitelku Martinu Vítkovou

5. 3. 2019

Martina Vítková, spolumajitelka a finanční ředitelka holdingu NWT, získala koncem minulého roku významné ocenění LADY PRO. Společnost Comenius jej uděluje ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti dosáhly mimořádných úspěchů, a přitom dokázaly zůstat okouzlujícími dámami.

Není se čemu divit. Tato energická blondýnka zvládá spravovat finance a řídit investice i kapitál celého holdingu. Její tým vede účetnictví, zpracovává mzdy, stará se o přidělené dotace, vyjednává bankovní financovaní pro celý holding i zákazníky a vytváří daňová přiznání a účetní uzávěrky pro desítky společností. Martina Vítková se aktivně podílí také na mezinárodním sdružení rodinných firem, kde má na starost sekci mládeže. K tomu všemu zvládá ještě vychovávat tři děti a provozovat Farmu Pod Hvězdou, která je jedním z největších producentů medu v České republice. Abychom vám tuto všestrannou dámu více přiblížili, položili jsme jí deset otázek:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram