Představujeme vám náš nový projekt - multifunkční vozy Enviel

30. 1. 2019

Každý krok ke zdravější planetě je důležitý nejen pro nás, ale především pro naše děti a následující generace. Proto jsme si jako další projekt vybrali právě Enviel. Environmentální, elektrický – a díky tomu udržitelný užitkový vůz, který je šetrný nejen k místní infrastruktuře, ale i k obyvatelům.

Pojďme společně bořit předsudky. I komunální služby můžou mít pozitivní vliv na vizuální podobu města. Enviel to jsou multifunkční vozy s celoročním využitím ke správě parků, údržbě zeleně, úklidu, pracím na staveništi nebo správě výrobních areálů. Přináší bezemisní tichý provoz, nízké náklady, celoroční variabilní využití, ergonomický uživatelský komfort a řadu nadstandardní funkcí, díky kterým bude práce ještě efektivnější.

Město, ve kterém se dá dýchat

Město to není jen architektura. Atmosféru tvoří drobnosti. Čistota, klid, s péčí udržované prostory a vzduch, který se dá dýchat. Tam, kde se pohybují a odpočívají lidé, by měly obslužné prostředky působit co nejpřirozeněji. Nenarušovat “genius loci” ani zdravé prostředí místa. Enviel je synonymem pro tichý a čistý provoz.

Zhoršující se životní prostředí volá po udržitelných alternativách. Snižme negativní vliv dopravy. Budoucnost je elektromobilita. Enviel se díky svým rozměrům dostane i do obtížně dostupných a frekventovaných míst. Je dokonale přizpůsobivý. Zapadne, neruší a díky variabilním nástavbám, vysokému výkonu a pohonu 4x4 si s přehledem poradí s celoroční údržbou našich měst a obcí.

Více informací najdete na nových stránkách Enviel.cz.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram