NWT patří mezi 100 nejlepších firem

16. 1. 2019

Na konci listopadu jsme se již počtvrté umístili mezi 100 nejlepších firem České republiky v prestižní anketě společnosti Comenius. Tentokrát jsme získali hned dvě ocenění. První v oborové kategorii „INFORMAČNÍ A KOMUNIKAČNÍ TECHNOLOGIE” a druhé získala naše finanční ředitelka Martina Vítková v kategorii “LADY PRO” věnované ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti a kariéře dosáhly skutečně mimořádných úspěchů.

Obou akcí se zúčastnilo na 700 významných českých i zahraničních osobností, které mají bezprostřední vztah k ekonomice ČR. Ocenění uděluje společnost Comenius v rámci anketní soutěže Českých 100 nejlepších již od roku 1996. Podstatou vyhodnocení soutěže je součet nominací na vyplněných a do Comenia navrácených dotaznících, kterých bylo ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR letos rozesláno 25 tisíc kusů.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram