Sledujte vyhlášení "Českých 100 nejlepších" online

30. 11. 2018

Už dnes se dozvíme výsledky prestižní ankety společnosti COMENIUS "Českých 100 nejlepších". Tentokrát jsme nominováni hned ve dvou kategoriích – oborové „INFORMAČNÍ A KOMUNIKAČNÍ TECHNOLOGIE" a "LADY PRO". Den "D" začne tradiční dopolední konferencí „Klíčové faktory úspěchu“ a odpoledne vyvrcholí slavnostním galavečerem. Na pódiu Španělského sálu budou předány diplomy představitelům vrcholné desítky ze stovky nejlepších společností roku 2018, osmi oborových kategorií a také osobnostem „LADY PRO“ a „GENTLEMAN PRO“. Obou akcí se zúčastní na 700 významných českých i zahraničních osobností, které mají bezprostřední vztah k ekonomice ČR.

Ocenění uděluje společnost Comenius v rámci anketní soutěže Českých 100 nejlepších již od roku 1996. Podstatou vyhodnocení soutěže je součet nominací na vyplněných a do Comenia navrácených dotaznících, kterých bylo ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR letos rozesláno 25 tisíc kusů.

Živý přenos  z obou akcí můžete sledovat on-line na internetové adrese www.comenius.cz.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram