Ve Zlíně vyroste nová výšková dominanta - článek MF DNES

29. 11. 2018

Náš PARK TOWER - unikátní bytový komplex ovlivněný americkým vysoce komfortním životním stylem vyroste už koncem roku 2020 naproti parku Lorencovy ulice ve Zlíně. Jedenáctipatrová novostavba propojí moderní design a nejnovější technologie spolu s nadčasovou baťovskou architekturou. „PARK TOWER symbolizuje nejen klidné zázemí v samotném centru města, ale především vysoce komfortní bydlení s jedinečnými panoramatickými výhledy a řadou doplňkových služeb na úrovni newyorských standardů, které ve Zlíně dosud nemají obdoby,“ shrnuje nejnovější projekt finanční ředitelka NWT, Martina Vítková.

Začátkem září 2018 jsme spustili předprodej dohromady 107 bytových jednotek o rozloze 22 – 120 m², mezi kterými nechybí funkční garsonky, prostorné rodinné byty i luxusní vzdušné apartmány s vlastním výtahem, střešní terasou nebo lodžií inspirované osobnostmi jako John F. Kennedy, John Lennon nebo Marilyn Monroe. Pro financování našeho developerského projektu se nám podařilo rozjet největší crowdfundingovou kampaň v ČR. Na investici se tak mohl podílet kdokoliv, a to již od částky 5 tisíc Kč výměnou za 3leté dluhopisy s ročním úrokovým výnosem 6,0 %. Za necelé 3 dny jsme dokázali upsat více než 80 % plánované emise. O projekt byl dokonce tak velký zájem, že jsme původní částku 10 mil. Kč navýšili na úplné maximum - 25 mil. Kč.

Další podrobnosti k projektu PARK TOWER zjistíte v aktuálním článku MF Dnes:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram