Rozjeli jsme největší crowdfundingovou kampaň v ČR

21. 11. 2018

S projektem Park Tower Zlín se nám podařilo rozjet historicky největší crowdfundingovou kampaň v ČR. Ani ne za týden jste vybrali více než 10 milionů. A výslednou částku jste tak navýšili na úplné maximum - 25 milionů.

„Jsme z toho úplně nadšení. Podle nás to vypovídá o tom, že nám naši klienti důvěřují. Nebojí se nám svěřit své prostředky a věří projektu i značce NWT, která za ním stojí. To nás velmi mile překvapilo. Doufejme, že budou spokojeni," říká Martina Vítková, finanční ředitelka NWT.

Výstavba luxusní výškové budovy s panoramatickým výhledem na celý Zlín řeší nedostatečnou kapacitu bytových jednotek ve městě. „Projekt Park Tower jsme se rozhodli realizovat, protože je v centru krajského města Zlína a bytová situace ve městě je neutěšená, žádné volné byty nejsou k dispozici,“ říká Martina Vítková, finanční ředitelka NWT. Výstavba celého komplexu zahrnuje 107 špičkových bytů plných vymožeností příštího desetiletí a kombinuje vysoce komfortní styl bydlení s nadčasovou baťovskou architekturou. Prodej bytových jednotek byl spuštěn v září a prvních 20 jednotek se prodalo během týdne.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram