Společnost NWT nabízí investici do dluhopisů Park Tower

8. 11. 2018

Praha, 8. listopadu 2018 – Jedna ze společností významného technologického holdingu NWT, společnost NWT Invest, poptává prostřednictvím investiční platformy Fundlift financování svého developerského projektu Park Tower v srdci města Zlín. Na investici se tak může podílet kdokoliv, a to již od částky 5 tisíc korun výměnou za 3leté dluhopisy s ročním úrokovým výnosem 6,0 %.

NWT a.s. patří už více než čtvrtstoletí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy České republiky. Vizí společnosti je přinášet lidem ty nejnovější světové technologie (New World Technologies). Inovativní produkty, chytrá řešení a nejvyšší možná kvalita tvoří stěžejní pilíře holdingu, jehož cílem je být na trhu v první trojce, ve všech sektorech, kterým se věnuje. Společnost se orientuje na budoucnost. Investuje do inovativních projektů s ohledem na trvale udržitelný rozvoj i celosvětovou enviromentální politiku. Již třetím rokem se NWT umisťuje mezi 100 nejlepších českých firem.

Společnost s centrálou ve Zlíně a pobočkami na Slovensku, v Anglii a na Kypru zaměstnává více než 400 pracovníků v oborech zemědělství, stavebnictví, informační technologie a energetické úspory.

NWT má pozitivní zkušenost s kapitálovým trhem a zapojením investorů do svých projektů. Dceřiná společnost FILLAMENTUM a.s. byla vůbec první firmou, která úspěšně upsala akcie na nově otevřeném trhu START pražské burzy. Nyní chce NWT prostřednictvím platformy Fundlift nabídnout široké veřejnosti možnost investičně se podílet na jednom z jejich nejnovějších počinů – developerském projektu Park Tower.

Bydlení s nádechem Ameriky – tak zní vize projektu Park Tower. Výstavba luxusní výškové budovy s panoramatickým výhledem na celý Zlín řeší nedostatečnou kapacitu bytových jednotek ve městě. „Projekt Park Tower jsme se rozhodli realizovat, protože je v centru krajského města Zlína a bytová situace ve městě je neutěšená, žádné volné byty nejsou k dispozici.“ říká Martina Vítková, finanční ředitelka NWT. Výstavba celého komplexu zahrnuje 107 špičkových bytů plných vymožeností příštího desetiletí a kombinuje vysoce komfortní styl bydlení s nadčasovou baťovskou architekturou. Prodej bytových jednotek byl spuštěn v září a prvních 20 jednotek se prodalo během týdne.

Peníze od investorů na Fundliftu poptává NWT Invest, investiční společnost skupiny NWT. Ta se zaměřuje na projekty v oblasti obnovitelných zdrojů energie a realizovala investice například do bioplynových stanic, fotovoltaických elektráren nebo provozování farem. „Jsme rádi, že jsme mohli navázat spolupráci s tak významnou skupinou, jako je NWT, a podílet se na jejím projektu Park Tower, který bude v centru Zlína skutečně jedinečný. NWT je jedním z důkazů toho, že financování formou crowdfundingu na Fundliftu není vhodné jen pro technologické startupy, ale i pro mnohem větší společnosti se širokým záběrem aktivit.“ komentuje nově spuštěnou kampaň Radek Musil, CEO Fundliftu.

Pro více informací kontaktujte:

Radek Musil

CEO, Fundlift

Tel.: +420 724 082 522

E-mail: musil@roklen.cz

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram