Listopadový TEDxZlín nabídne řadu zajímavých řečníků i světových témat

16. 10. 2018

NWT je partnerem jedné z nejzajímavějších akcí roku – v pořadí již čtvrtého TEDx Zlín, který se uskuteční v sobotu 10. 11. v Kongresovém centru. Hlavním cílem tohoto celosvětového eventu je podpora "myšlenek, které stojí za to šířit".

„NWT je skupina významných technologických a inovační firem se sídlem ve Zlíně, která už přes 25 let přináší „New World Technologies“. A právě svou vstřícností vůči inovativním myšlenkám je znám také světový fenomén TEDx. Nemusí jít hned o ambice změnit svět. Kolikrát stačí změnit sám sebe, protože tam to vše začíná.

V rámci naší firemní filozofie dáváme prostor každému, kdo má určitou vizi a dokáže ji sdílet s druhými. Jedině tak se vize mohou proměnit ve skutečnost. A NWT chce být u toho – u prvotních myšlenek a impulzů, které se ať už dříve či později mohou změnit ve velkou celospolečenskou ideu,“ říká Jiří Stodůlka, člen představenstva NWT a.s. Na jeho zajímavou přednášku „Zemědělství jako hi-tech obor“ z předminulého ročníku TEDx se můžete podívat zde.

Během odpoledne a večera se na pódiu vystřídá více než desítka řečníků, kteří pohovoří na téma "Bubliny" - které ovlivňují náš život. Účastníci se můžou těšit na osobnosti z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Představí se například freestyle snowboardistka a česká olympionička Šárka Pančochová, která je se Zlínem úzce spjatá. Přijede také zakladatel Dobrokávy Libor Hoření, ochránkyně mořských želv Hana Svobodová, bývalý český youtuber Jiří Král, oceněná vědkyně Julie Bienertová, moderátor a novinář Martin Veselovský a jeho kolega editor Jan Rozkošný. A do svého rodného Zlína se vrátí také kolonizátor Marsu v projektu SpaceX David Pavlík. Více podrobností o akci a medailonky všech řečníků najdete na webu www.tedxzlin.cz.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram