Tip na výlet - hotel Tatra ve Velkých Karlovicích

6. 7. 2018

Chystáte se na dovolenou do Beskyd? Pak pro vás máme tip na výjimečné místo, které potěší nejen všechny příznivce výletů za špičkovou gastronomií, ale především všechny ty, kteří si rádi dopřejí ničím nerušený odpočinek v samotném srdci přírody.

Dnes už legendární hotel TATRA prošel minulý rok rozsáhlou a intenzivní rekonstrukcí, díky které si právem vysloužil nový přívlastek Grand. Na realizaci celého projektu se podílela také naše společnost. Divize Energo dodala tepelné čerpadlo a kolegové z divize Elektromontáže se pak postarali o kompletní elektroinstalace, venkovní i vnitřní osvětlení a také zabezpečovací systém.

Nový hotel byl navržen tak, aby citlivě zapadl do přírody, která jej bezprostředně obklopuje. Nezastupitelnou úlohu zde proto sehrály místní suroviny – kámen a dřevo. Moderní stavba vyzdvihující tradici má za úkol podpořit jak cestovní ruch a zaměstnanost kraje, tak místní živnostníky. Celá koncepce je založená především na valašské gastronomii vysoké kvality. Samotný jídelníček je sestaven převážně z regionálních potravin. O výjimečný chuťový zážitek se tak postarají jednotlivé chody připravené s využitím surovin od lokálních včelařů, producentů sýrů a masa.

Grandhotel Tatra uspokojí zejména všechny ty, kteří hledají osobité místo v samotném srdci přírody nabízející veškerý komfort nejen pro rodinnou dovolenou, ale i konferenci, teambuilding, svatbu nebo rodinnou oslavu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram