Dotykové LCD panely

21. 2. 2017

Pro Gymnázium Otrokovice jsme připravili na základě poptávky mobilní dotykový LCD panel určený pro interaktivní výuku. Řešení je postaveno na LCD TV SENCOR SLE s úhlopříčkou obrazu 55“ – 140cm opatřené speciálním krycím rámem s bezpečnostním sklem a snímáním dotyku pro 6 a více bodů, které je  rychlé, přesné a spolehlivé. Technologie používá nativní ovladače dotykových zařízení ve Windows 7, 8, 8.1 a Windows 10. Panel je tak plně Plug&Play a můžeme k němu tedy kdykoliv připojit jakékoliv PC, Notebook, Compute Stick nebo mini PC s rozhraním HDMI a USB, a zákazník  je připraveni dotykovou obrazovku ihned používat jako běžný tablet, nebo velký display. Díky variabilitě použití můžeme řešení aplikovat mnoha způsoby jak ve školství, veřejné správě a samosprávě, tak i u komerčních zákazníků pro jednací místnosti, videokonference, výrobní prostory apod. Jsme připraveni na různé scénáře využití a nabízíme pro ně i odpovídající příslušenství a řešení.

Dotykové panely jsou v různých velikostech, mají přípravu pro pevnou montáž na stěnu dle standardu VESA, nebo je lze za příplatek opatřit různými typy pojízdných stojanů dle potřeb zákazníka.

Více informací u kolegy Jaroslava Ondrucha  |  jaroslav.ondruch@nwt.cz  |  +420 724 030 007

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram