iPhone 7

13. 9. 2016

mac-apple-logo-screen-icon

Kdo z vás to ještě nezaznamenal? Je tomu jen pár dnů, co společnost Apple v San Franciscu prezentovala svůj nový skvost s názvem iPhone 7. Ten si sama firma vychvaluje i proti starším modelům. Telefon, který už by se dal srovnávat s kvalitními kompaktními fotoaparáty, hifi věžemi, notebooky nebo handsfree, bude v prodeji od 23. září. Nejvíce nás těší cenová přijatelnost pro širokou veřejnost. Jako vždy bude nový iPhone dražší než verze 6, jistě, mluví se ale jen o několika stovkách, které bude muset člověk přihodit. V Americe bychom tak s dnešním kurzem mohli mobilní přístroj koupit za necelých 15 700 Kč.

iPhone 7 dramaticky rozvíjí nejdůležitější aspekty iPhonu. Má nové vyspělé soustavy fotoaparátů. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Stereo reproduktory, jejichž zvuk tě pohltí. Nejjasnější, nejbarevnější displej iPhonu. Odolá postříkání a vodě. A po všech stránkách stejně přesvědčivě i vypadá. Tohle je iPhone 7. (www.apple.com)

Na vlastních webových stránkách produktu se můžete dočíst základní parametry, kterými si Vás iPhone docela koupí. V první části se mluví především o designu. Jako vždy je materiál skloubením hliníku a skla. Tyhle dvě složky se však série od série zkvalitňují, jde především o vytvrzování. Design je od prvních typů odlišný oblými tvary, lehkostí a jednoduchostí. Působí dynamicky a čistě. Navíc designové uschování všech potřebných součástí chrání stroj před vodou, můžeme mluvit o částečné voděodolnosti. Doporučujeme nezkoušet!

Vzhled stroje se samozřejmě snoubí s jasem a rozlišením displeje, na tuhle část i tentokrát tým Apple zaútočil a vyzrál. Retina HD displej s novým, širším barevným gamutem zobrazuje barvy v kinematografické kvalitě a má nejlepší správu barev ze všech smartphonů. Obraz se vykresluje z více odstínů barevného spektra. Na obrazovce tak vidíš věrnější zobrazení skutečnosti. Ať si vybíráš šaty, nebo prohlížíš Live Photos z tropů, barvy budou přesně takové jako na vlastní oči. (www.apple.com)

Pokud přeskočíme kategorii technických parametrů, jako je Čip A10 Fusion, operační systém nebo využití mobilních sítí, je zde ještě jedna podstatná uživatelská perlička. A tím je audio iPhonu 7. Každého uživatele jistě potěší dva reproduktory pro vyváženější a jasnější zvuk. Navíc se už nikdy nemusí například posluchači iTunes bát té klasické situace zamotaných sluchátek. Nová sluchátka fungují bezdrátově, jde je tedy také využít jako pohodlné handsfree.

Pokud vás zajímá více parametrů nebo další sortiment značky Apple, neváhejte navštívit webovou stránku iPhone 7.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram