Země Živitelka, Agrokomplex a Ovozela

31. 8. 2016

V posledních týdnech jsme vás zvali rovnou na dva probíhající veletrhy, kde se prezentoval náš tým „Ovozeláků“. První z nich byl slovenský Agrokoplex 2016, který probíhal od 18. srpna v Nitře. Na něj navazovala tuzemská výstava Země Živitelka. Vystavovalo se v novém kabátku a nadšení bylo veliké.

Na Agrokomplex jsme dorazili s novým stánkem, na kterém celý tým pilně makal už měsíce předem. Ve spolupráci s paletky.cz vytvořili skvostné zázemí nejen pro ochutnávky rajčat, ale také pro prezentaci celého projektu nebo dětský kreativní koutek. Jak řekla sama Daniela z realizačního týmu - „je boží, dřevěný, super praktický a multifunkční - dá se přeskládat a používat na různých plochách“. Dalo by se říci, že už v Nitře na prvním ze dvou veletrhů neměl náš stánek konkurenci. A to včetně nových katalogů Příběh chuti!

Na druhém veletrhu v Českých Budějovicích se toho dělo ještě víc. Stánek měl samozřejmě stejný úspěch. Katalogy také a úsměvy prezentujícího týmu jak by smet. Velice nás zaujala práce Kluků v akci a co je super – i my zaujali Kluky v akci. Vzájemná radost byla na světě. Mimo Kluky se s úsměvem u našeho stánku zastavil i pan Jurečka nebo pan Babiš. Prohodili pár vět o našich promyšlených sklenících třeba s panem Stodůlkou a po pár sezobaných rajčátcích šli zase dál. Třeba pan Jaroslav Faltýnek, předseda poslaneckého klubu, si nejvíc smlsl na Medulienkách. Celou návštěvu v Českých Budějovicích jsme zakončili setkáním s investorskou až z dalekého Mongolska.

A co myslíte vy, máme potenciál na rajčatovou expanzi do tak odlehlých krajin?

IMG_0545 IMG_0662 IMG_0772 IMG_0872 IMG_0905 IMG_0919 IMG_0932 IMG_0947 IMG_0952 IMG_0965 IMG_096825 34

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram