Navštivte Galerii Silo!

29. 8. 2016

Pracujeme na sklenících, medu i cloudech, tak co na chvíli neodbočit k umění? Výtvarník Michal Dubnický je pro nás člověkem na správném místě, štětec mu zkrátka padne. A tak jsme se rozhodli na nějaký čas vytvořit projekt Galerie Silo.
Mgr. Michal Dubnický je zlínským rodákem, který vystudoval prvně Gymnázium Otrokovice, následně se začal učit na Pedagogické fakultě v Brně. Tam se také rozhodl specializovat na výtvarnou výchovu. Nyní působí v Kolíně, kde řídí Základní uměleckou školu Fr. Kmocha, zároveň se věnuje vlastní tvorbě.
Michalovou dominantou je abstraktní tvorba v technice akryl na plátně. Jeho práce jsou živé a svou geometričností skvěle padnou do našeho zázemí. Z minulosti se může pyšnit výstavami po celé české republice, ať už kolektivně nebo samostatně vystavoval například v Praze, Kolíně, Táboře, rakouské Kremži nebo německém Pasově.


Mýlíte se, pokud si myslíte, že tahle prodejní výstava je jen pro zaměstnance! Na podívanou zveme zákazníky, partnery a celou širokou veřejnost. Obrazy si můžete prohlédnout každý pracovní den od 7 do 18 hodin ve vstupní hale zlínského sila NWT.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram