3D Tiskárna Kryal Cube

12. 2. 2016

Aby byly naše služby v oblasti 3D tisku kompletní a my mohli splnit všechny požadavky klientů, rozhodli jsme se podílet na vývoji 3D tiskárny. Tu také zařazujeme do naší nabídky. Máte-li zájem vidět, jak pracuje živě, navštivte nás na Sile.

Kontakt: obchod@nwt3dtisk.cz

Sledujte co je nového také na Facebooku NWT 3D tisk

vazby_rohu

10 důvod, proč si zvolit KRYAL Cube

1) Robustní konstrukce

Pevná rámová konstrukce z hliníkových profilů fixovaná ve všech směrech, která výrazně snižuje vibrace a nežádoucí průhyby a následnou deformaci tištěného objektu. Snadno se přenášení (pro časté přenášení lze snadno přimontovat držadla).

2) Stabilní stolek

Stolek držící tištěný předmět se pohybuje pouze svisle. Nehrozí tak utržení tištěného předmětu vlivem odstředivých sil během tisku. Stolek je v ose Z poháněn jediným motorem, na rozdíl od klasického řešení se dvěma motory nehrozí rozsynchronizování jejich pohybu a následná deformace tištěného předmětu.

3) Řízení os X a Y

Provedení H-bot – motory os X a Y mají přímou mechanickou vazbu (pohání jediný společný řemen), oproti mechanicky oddělenému pohybu os hrozí menší riziko výpadnutí kroku motoru a deformace tištěného předmětu.

4) Možnost zakrytování

Jednotlivé stěny lze snadno zakrytovat a tím vytvořit uzavřenou tiskovou komoru pro udržování stálé teploty při tisku, což má výrazný vliv na kvalitu výtisků.

5) Možnost snadno doplnit druhý extruder

Tiskárna je připravena na doplnění druhého extruderu pro současný tisk dvou objektů, dvoubarevný tisk nebo tisk pomocného podpůrného materiálu. Stačí dokoupit druhou tiskovou hlavu, nasadit na tiskárnu a připojit do řídicí desky.

6) Možnost doplnit tiskový server

K tiskárně je možné objednat i tiskový server s kamerou, který umožní ovládat a monitorovat tisk přes počítačovou síť vzdáleně, případně odkudkoli přes internet. Kromě webového rozhraní lze využít i aplikace pro mobilní telefony a tablety (Android/iOs).

7) Původní český design

Navrženo, sestrojeno a odladěno v ČR. Mechanické díly pochází taktéž z ČR (plastové díly, pojezdové tyče, konstrukce rámu).

8) Vychází z projektu RepRap

Podpora formátu STL, kompatibilní s oblíbenými zdarma dostupnými nástroji (kupř. Repetier Host, Printrun, Octoprint, Slic3r, Cura, Skeinforge, OpenSCAD a mnoha dalšími).

9) Tisk bez nutnosti připojení k počítači

Stačí připravit podklady k tisku, nahrát na paměťovou kartu a v tiskárně jedním tlačítkem pustit tisk.

10) Snadno použitelný tisk

Součástí je odladěné tiskové nastavení pro dodávaný tiskový materiál. Během několika minut po sestavení tiskárny tak můžete začít tisknout první 3D objekt.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram