Implementace certifikační autority a on-premise řešení Skype for Business

9. 2. 2016

V minulých dnech jsme zahájili spolupráci s významnou brněnskou firmou zabývající se výrobou traktorů pro tuzemský i zahraniční trh. Výsledkem spolupráce je implementace certifikační autority a on-premise řešení Skype for Business.

Skype for Business umožňuje realizovat on-line schůzky či hovory bez opuštění pracovny nebo časově náročného cestování po celém světě. Umožňuje se současně spojit až s 250 lidmi, aniž by tito museli mít instalovaný Skype pro firmy - stačí pouze telefon nebo PC s internetovým připojením. Díky integraci s Microsoft Office lze zajistit vysoký výkon a produktivitu týmu, při současném využití zabezpečeného komunikačního kanálu šifrovaným spojením. Jednoduše lze zjistit dostupnost kontaktů, plánovat schůzky v Outlooku nebo začít konverzaci z aplikací Microsoft Office-například z Wordu a PowerPointu. Uživatelsky přívětivá správa účtů je ve službě Skype for Business samozřejmostí.

Tento komunikátor využívá také naše a další referenční společnosti

Skype-for-Business-logo-FI

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram