Showroom Silo - business řady značky Fujitsu

28. 5. 2015

Uvažujete o novém vybavení své kanceláře, nebo svých zaměstnanců?

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči o kvalitě business řešení od Fujitsu. V našich prostorách jsou k vidění nejnovější modely Lifebooků Fujitsu včetně příslušenství. Máte tak jedinečnou možnost si tato zařízení prohlédnout, osahat a po dohodě nabízíme i možnost vyzkoušení.

Aktuálně máte možnost vidět manažerské notebooky Lifebook E554 a E544 a ultrabooky U904 a U745. Všechny jsou plně dokovatelné, což ve spolupráci s profesionálními 24“ i 27“ 4K monitory Fujitsu umožňuje nejen pohodlnou práci v kanceláři, ale i snadné a rychlé řešení pokud potřebujete notebook často přenášet. Na vystavených modelech běží OS Windows 8.1 Professional včetně cloudových služeb Microsoft Office 365. Rádi Vám představíme výhody tohoto uceleného řešení.

Navštivte nás v našich nových prostorách, v budově bývalého Sila, na adrese tř. Tomáše Bati 269, Zlín. Zařízení si můžete prohlédnout v přízemí budovy.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram