Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Představujeme vám náš nový projekt – multifunkční vozy Enviel

30.01.2019

Každý krok ke zdravější planetě je důležitý nejen pro nás, ale především pro naše děti a následující generace. Proto jsme si jako další projekt vybrali právě Enviel. Environmentální, elektrický – a díky tomu udržitelný užitkový vůz, který je šetrný nejen k místní infrastruktuře, ale i k obyvatelům.

Pojďme společně bořit předsudky. I komunální služby můžou mít pozitivní vliv na vizuální podobu města. Enviel to jsou multifunkční vozy s celoročním využitím ke správě parků, údržbě zeleně, úklidu, pracím na staveništi nebo správě výrobních areálů. Přináší bezemisní tichý provoz, nízké náklady, celoroční variabilní využití, ergonomický uživatelský komfort a řadu nadstandardní funkcí, díky kterým bude práce ještě efektivnější.

Město, ve kterém se dá dýchat

Město to není jen architektura. Atmosféru tvoří drobnosti. Čistota, klid, s péčí udržované prostory a vzduch, který se dá dýchat. Tam, kde se pohybují a odpočívají lidé, by měly obslužné prostředky působit co nejpřirozeněji. Nenarušovat “genius loci” ani zdravé prostředí místa. Enviel je synonymem pro tichý a čistý provoz.

Zhoršující se životní prostředí volá po udržitelných alternativách. Snižme negativní vliv dopravy. Budoucnost je elektromobilita. Enviel se díky svým rozměrům dostane i do obtížně dostupných a frekventovaných míst. Je dokonale přizpůsobivý. Zapadne, neruší a díky variabilním nástavbám, vysokému výkonu a pohonu 4×4 si s přehledem poradí s celoroční údržbou našich měst a obcí.

Více informací najdete na nových stránkách Enviel.cz.