Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Setkání se zástupci TESCO ČR

15.04.2019

Ve spolupráci s naším distribučním partnerem skupinou ČEROZ jsme na Farmě Bezdínek uspořádali setkání se zástupci nákupního oddělení zeleniny TESCO ČR. Všechny přítomné srdečně přivítal ředitel divize Agro, Jiří Stodůlka. Poté se v doprovodu našich agronomů vydali na “obchůzku” skleníku za plného provozu. Všichni přítomní byli velmi mile překvapeni čistotou prostor, vitálností rostlinek a celkově příjemným pracovním prostředím.

Podpora lokálních dodavatelů je dlouhodobou součástí obchodní strategie Teska. Neustále se snažíme rozšiřovat výběr nejkvalitnější a nejčerstvější zeleniny od lokálních dodavatelů pro naše zákazníky, a to po dobu celého roku,“ uvedl Martin Kubín, nákupčí ovoce a zeleniny v ČR. „Je pro nás proto velmi důležité budování osobních kontaktů s tuzemskými výrobci a možnost ověřit si kvalitu produkce přímo v místě,” doplňuje Kubín. Posilování české produkce v síti Tesco obchodů pokračuje, a to i v rámci sortimentu vlastních prémiových značek Tesco Finest.

Prohlídka byla zakončena v prostorách návštěvnického centra s ukázkovým skleníkem, kde nyní probíhají poslední stavební úpravy. Na podzim roku 2019 bude tento prostor otevřen veřejnosti a zájemci se tak budou moci blíže seznámit s tím, jak pěstování rajčat a okurek na farmě probíhá.