Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

Mechanizace a vybavení

Kontaktní osoba

Martin Adamuška


Zajišťujeme dodávky materiálu, technologií a mechanizace pro pěstování v produkčním skleníku.

Jsme přímým výhradním dodavatelem a servisním partnerem systému Hoogendoorn pro ČR a SR. Hoogendoorn je nizozemská společnost, která je jedním ze tří největších světových dodavatelů počítačů pro řízení klimatu v produkčních sklenících.

Pro území ČR a SR jsme přímým výhradním dodavatelem a servisním partnerem nizozemské společnosti Berg Hortimotive, která je předním světovým výrobcem mechanizace pro produkční skleníky. Dodáváme sklízecí vozíky a řešení pro interní logistiku, hydraulické vozíky pro ošetřování porostu, techniku pro ochranu roslin i komplexní systémy a linky pro balení, vážení a expedici.
Pro území ČR a SR jsme přímým výhradním dodavatelem kokosového substrátu pro pěstování v produkčních sklenících. Kokosový substrát pochází z odpadu při sklizni kokosových ořechů na Sri Lance – z rozemletých a vysušených slupek. Van der Knapp je světovým leadrem v oboru. Kokosový substrát na rozdíl od minerální vlny přispívá k plné udržitelnosti pěstování ve sklenících, k ochraně životního prostředí, je plně recyklovatelný a po ukončení pěstební sezóny ve skleníku je možno jej využít jako vynikající zahradnicky substrát.