Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

O společnosti

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.

Společnost NWT je zisková a stabilní společnost s dlouholetými základy. Příznivých výsledků dosahuje i navzdory stagnující ekonomické situaci, což dokazuje stabilitu, důvěryhodnost a profesionalitu naší společnosti, která na trhu funguje již přes 25 let. Zaměstnává téměř 400 pracovníků v oborech IT, telekomunikace, energetické úspory, stavebnictví a zemědělství.

Základní údaje

  • sídlo společnosti: nám. Míru 1217, 768 24 Hulín, Česká republika
  • korespondenční adresa: třída Tomáše Bati 269, 760 01 Zlín, Česká republika
  • IČ: 63469511
  • DIČ: CZ63469511
  • založení společnosti: 1992 (dříve NWT Computer s.r.o.)
  • právní forma: akciová společnost
  • pobočky: Praha, Zlín, Kroměříž, Staré Město

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně oddíl B, vložka 6207.

  • členové představenstva: David Vítek, Bc. Martina Vítková, Ing. Jiří Stodůlka
  • člen dozorčí rady: Jitka Gaudková

Bankovní spojení

Upozornění pro smluvní partnery

Dovolujeme si tímto zdvořile upozornit naše smluvní partnery, že ve smyslu § 1963 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník v platném znění, začne lhůta splatnosti daňových dokladů vystavených našimi smluvními partnery na vrub naší společnosti běžet až následující den po jejich doručení do sídla nebo provozovny naší společnosti.

Organizační struktura společnosti a charakteristika firemních barev

Společnost NWT je rozdělena do několika divizí, které tvoří pět skupin, jež jsou členěny dle různých barev. Zákazníci jsou tak schopni vnímat přidané hodnoty, které jim jednotlivé divize přinášejí.

Zelená barva – výroba a úspory energie / Modrá barva – stavebnictví / Hnědá barva – zemědělství / Oranžová barva – informační technologie a telekomunikace / Šedá barva – holding a podpora

Aktuální organizační struktura ke stažení ZDE.
Portfolio našich služeb v oborech energo a elektro

Napsali o nás

 

GDPR – Memorandum o zpracování osobních údajů NWT a.s.

 

V rámci Operačního programu zaměstnanost jsme získali finanční podporu na projekt Vzdělávání zaměstnanců NWT a.s. Finanční podpora je poskytována z fondů Evropské Unie (Evropský sociální fond) ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV). Prioritním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Mezi zaměstnance, kteří se daného projektu účastní, patří řídící a vedoucí pracovníci, účetní a administrativní pracovníci a pracovníci klientského centra a callcentra, kteří budou školeni z oblasti měkkých a manažerských dovedností a také z oblasti účetních, ekonomických a právních kurzů.