Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Tiskové zprávy
NWT Svět
Aktuality
Nabídka

O společnosti

NWT a.s. patří už více než čtvrtstoletí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy České republiky. Vizí společnosti je přinášet lidem ty nejnovější světové technologie (New World Technologies). Inovativní produkty, chytrá řešení a nejvyšší možná kvalita tvoří stěžejní pilíře holdingu, jehož cílem je být na trhu v první trojce, ve všech sektorech, kterým se věnuje. Společnost se orientuje na budoucnost. Investuje do inovativních projektů s ohledem na trvale udržitelný rozvoj i celosvětovou enviromentální politiku. Již třetím rokem se NWT umisťuje mezi 100 nejlepších českých firem.

Společnost s centrálou ve Zlíně a pobočkami v České republice, na Slovensku, ve Velké Británii, na Kypru a v USA zaměstnává více než 500 pracovníků v oborech zemědělství, stavebnictví, informační technologie a energetické úspory.

Základní údaje

  • sídlo společnosti: nám. Míru 1217, 768 24 Hulín, Česká republika
  • korespondenční adresa: třída Tomáše Bati 269, 760 01 Zlín, Česká republika
  • IČ: 63469511
  • DIČ: CZ63469511
  • Identifikátor datové schránky: ed4qtza
  • založení společnosti: 1992 (dříve NWT Computer s.r.o.)
  • právní forma: akciová společnost
  • pobočky: Praha, Brno, Ostrava, Zlín

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně oddíl B, vložka 6207.

  • členové představenstva: David Vítek, Bc. Martina Vítková, Ing. Jiří Stodůlka
  • člen dozorčí rady: Valerie Vítková

Bankovní spojení

Upozornění pro smluvní partnery

Dovolujeme si tímto zdvořile upozornit naše smluvní partnery, že ve smyslu § 1963 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník v platném znění, začne lhůta splatnosti daňových dokladů vystavených našimi smluvními partnery na vrub naší společnosti běžet až následující den po jejich doručení do sídla nebo provozovny naší společnosti.

Organizační struktura společnosti a charakteristika firemních barev

Společnost NWT je rozdělena do několika divizí, které tvoří pět skupin, jež jsou členěny dle různých barev. Zákazníci jsou tak schopni vnímat přidané hodnoty, které jim jednotlivé divize přinášejí.

Zelená barva – výroba a úspory energie / Modrá barva – stavebnictví / Hnědá barva – zemědělství / Oranžová barva – informační technologie a telekomunikace / Šedá barva – holding a podpora

Organizační struktura
Historie společnosti
Portfolio našich služeb v oborech energo a elektro

Napsali o nás

 

GDPR – Memorandum o zpracování osobních údajů NWT a.s.

Prohlášení vedení k Bezpečnostní politice informací NWT a.s.

 

V rámci Operačního programu zaměstnanost jsme získali finanční podporu na projekt Vzdělávání zaměstnanců NWT a.s. Finanční podpora je poskytována z fondů Evropské Unie (Evropský sociální fond) ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV). Prioritním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Mezi zaměstnance, kteří se daného projektu účastní, patří řídící a vedoucí pracovníci, účetní a administrativní pracovníci a pracovníci klientského centra a callcentra, kteří budou školeni z oblasti měkkých a manažerských dovedností a také z oblasti účetních, ekonomických a právních kurzů.